1. Pénteken tartjuk a szentkeresztes végzős diákok ballagását. Délután 3-kor a 8.a, 4-kor a 8.b osztály tanulóit búcsúztatjuk a Templomban.
  2. Jövő vasárnap a fél 10-es mise keretében lesz a hittanosok Te Deum szentmiséje. A tanévzáró misére várunk minden hittanost, diákot, pedagógust és szülőt!
  3. Liturgikus ünnepek a héten: pénteken Gonzága Szent Alajos szerzetesre, szombaton Fisher Szent János és Morus Szent Tamás vértanúkra emlékezünk.
  4. A Ceglédi Katolikus Karitász gyűjtést hirdet, amivel a helyi rászoruló családok szeptemberi tanévkezdését szeretné segíteni. Jó állapotú iskolatáskák, tolltartók, ceruzák, füzetek felajánlását várná erre a szándékra. Akinek szándékában áll lecserélni jelenlegi, még használható iskolaszereit, a régieket pedig szívesen felajánlaná a rászorulóknak, leadhatja azokat a plébániahivatalban irodaidőben, illetve elhelyezheti azokat a Szent Anna oltárnál. Minden segítséget előre is köszönünk!

Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

Miserend: Templom: hétfő-péntek: 7:00, szombat: 18:00, vasárnap: 7:30, 9:30, 18:00; elsőpéntek: 7:00,18:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd és szombat: 17:00, vasárnap: 8:30. Csemő és Nyársapát: vasárnap: 11:00. Újszilvás: vasárnap: 17:00.

Szentségimádás: Templom: szerda: 7:30, elsőpéntek: 17:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd: 17:30.