Hirdetések:

  1. Ma van húsvétvasárnap, Urunk feltámadásának főünnepe. Ezen a napon teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki – a búcsú rendes feltételeinek teljesítése mellett (gyónás, áldozás, ima a Szentatya szándékára) – a pápa Urbi et Orbi áldását áhítattal fogadja.
  2. Húsvéthétfőn reggel fél 9-kor lesz szentmise a Magyarok Nagyasszonya Kápolnában, délelőtt fél 10-kor és este 6-kor pedig a Templomban.
  3. Húsvétot nyolcaddal ünnepeljük, vagyis ebben a nyolc napban minden mise – még ha hétköznapra esik is – ünnepi misének számít. Biztatjuk a testvéreket, hogy, aki teheti, jöjjön el hétközben is a szentmisére, hogy együtt ünnepeljük feltámadt Urunkat!
  4. Kedden este 6-kor a haladó, 7-kor a kezdő katekumen csoport találkozik a plébánián. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézist, utána háromnegyed 8-kor jegyeskurzust tartunk a plébánián.
  5. A héten elsőpéntek lesz. Misét mondunk reggel 7-kor és este 6-kor a Templomban. Délután 5-től megtartjuk a szentségimádást.
  6. Jövő vasárnap tartjuk az Isten Irgalmasság vasárnapját.

Hozzászólások lezárva.