Hirdetések:

 1. Ma ér véget a Házasság hete programsorozat. Az országos rendezvénysorozat felhívta a figyelmet a házasság, a család értékeire. Imádkozzunk, hogy Isten oltalmazza családjainkat, és ragyogtassa fel a keresztény házaspárok életében a szent házasság csodáját!
 2. Hétfőn délután 3-kor Biblia óra, utána nyugdíjas klub lesz a közösségi házban. Kedden este 6-kor a haladó, 7-kor a kezdő katekumen csoport találkozik a plébánián. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézist, utána háromnegyed 8-kor jegyeskurzust tartunk a plébánián.
 3. Pénteken fél 6-tól keresztutat járunk a Templomban. Kérjük, hogy azok a csoportok/kisközösségek, akik vállalnák a nagyböjti péntekeken a keresztút vezetését, jelezzék azt a sekrestyében.
 4. Liturgikus ünnepek a héten: jövő csütörtökön Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe lesz, pénteken Szent Polikárp vértanú püspökre emlékezünk. Szombaton Szent Mátyás apostolt ünnepeljük.
 5. Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára lesz gyűjtés.
 6. Előre jelezzük, hogy március 23-án, szombaton tartjuk a nagyböjti egyházközségi lelkinapot. A program délután 1-kor kezdődik, és a templomi előesti misével fejeződik be. Az alkalomra mindenkit szeretettel hívunk!
 7. Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

  Miserend: Templom: hétfő-péntek: 7:00, szombat: 18:00, vasárnap: 7:30, 9:30, 18:00; elsőpéntek: 7:00,18:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd és szombat: 17:00, vasárnap: 8:30. Csemő és Nyársapát: vasárnap: 11:00.

  Szentségimádás: Templom: szerda: 7:30, elsőpéntek: 17:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd: 17:30.

Hozzászólások lezárva.