Hirdetések:

  1. Ma van Urunk megkeresztelkedésének ünnepe. A mai nappal véget ér a karácsonyi idő, és megkezdődik az évközi idő.
  2. Kedden este 7-re a házasközösség tagjait várjuk a plébániára. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézist tartunk a plébánián.
  3. Szombatonként este fél 6-tól közösen imádkozzuk a rózsafüzért a Templomban a Rózsafüzér Társulat vezetésével. Imádkozunk az egyházközség lelki megújulásáért, papi és szerzetesi hivatásokért, valamint a világbékéért.
  4. Akik házszentelést kérnek, jelezzék azt a sekrestyében vagy a plébániai hivatalban nevük, címük és telefonszámuk megadásával!
  5. Liturgikus ünnepek a héten: szombaton Szent Hiláriusz egyháztanító püspökre emlékezünk.
  6. Az imaapostolság januári imaszándéka: Imádkozzunk, hogy a Szentlélek segítsen minket, hogy felismerjük a keresztény közösségen belül a különböző karizmák ajándékát, és felfedezzük a különböző hagyományok és rítusok gazdagságát a Katolikus Egyházban.
  7. Azok számára, akik az idei évben szeretnének szentségi házasságot kötni jegyeskurzust hirdetünk. A jegyeskurzus február végén fog kezdődni a plébánián. Figyelmeztessük erre ismerőseinket!

Hozzászólások lezárva.