1. Ma van Szentháromság vasárnapja.
  2. Hétfőn délután 3-kor Biblia óra, utána nyugdíjas klub lesz a közösségi házban. Kedden este fél 6-kor a haladó, fél 7-kor a kezdő katekumen csoport találkozik a plébánián. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézist.
  3. Liturgikus ünnepek a héten: hétfőn Szent Bonifác vértanú püspökre, kedden Szent Norbert püspökre, csütörtökön Prágai Szent Ágnes szűzre, pénteken Szír Szent Efrém egyháztanítóra emlékezünk.
  4. Jövő vasárnap lesz Krisztus Szent Teste és Vére főünnepe. A fél 10-es mise után úrnapi körmenetet tartunk. Kérjük, hogy a csoportok készüljenek az oltárok díszítésére, a ministránsok a szolgálatra, a kedves hívek pedig gyűjtsenek és hozzanak az alkalomra virágszirmokat.
  5. Június 18-án, vasárnap a fél 10-es mise keretében lesz a hittanosok Te Deum szentmiséje. A tanévzáró misére várunk minden hittanost, diákot, pedagógust és szülőt!
  6. 6. Az imaapostolság júniusi szándéka: Imádkozzunk, hogy a nemzetközi közösség konkrétan kötelezze el magát a kínzás eltörlése mellett, és nyújtson támogatást az áldozatoknak és családjaiknak.
  7. Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

Miserend: Templom: hétfő-péntek: 7:00, szombat: 18:00, vasárnap: 7:30, 9:30, 18:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd: 17:00, szombat: 17:00, vasárnap: 8:30. Csemő és Nyársapát: vasárnap: 11:00.

Szentségimádás: Templom: szerda: 7:30, első péntek: 17:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd: 17: