1. Ma van plébániatemplomunk búcsúját. Ezen a napon teljes búcsút nyerhetnek azok a hívek, akik a Templomot áhítattal meglátogatják, elmondanak ott egy Miatyánkot és egy Hiszekegyet.
  2. Szeretettel várjuk az egyházközség fiataljait a plébániai csoportokba: keddenként 3-tól a Szent László fiúkör, péntekenként 3-tól a Szent Teréz lánykör, illetve este 6-tól a nagyifi találkozik. Vasárnaponként 9-től a ministráns foglalkozás tartunk.
  3. Hétfőn délután 3-kor bibliakör, szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézis, csütörtökön fél 8-kor kezdő katekumen alkalom lesz.
  4. Azon felsős fiatalok részére, akik a Szent Kereszt Iskolába járnak, és nincsenek megkeresztelve vagy nem voltak még elsőáldozók, katekézis indul Szilvi néni vezetésével az iskolában hétfőnként 3 órától a 4-es teremben.
  5. Liturgikus ünnepek a héten: hétfőn Szent András és koreai vértanútársaira, csütörtökön Pietrelcinai Szent Pió áldozópapra emlékezünk. Kedden Szent Máté apostolt, pénteken Szent Gellért püspököt ünnepeljük.