1. A héten a tanév lezárása miatt már nincsenek közösségi alkalmaink. Azok a csoportok, akik záró alkalmat tartanak, egymás között megbeszélik annak időpontját.
  2. Ma (június 16.) van Szentháromság vasárnapja, a délelőtti fél 10-es szentmisén tartjuk a hittanos diákok év végi hálaadó miséjét, a Te Deum-ot.
  3. Hétfőn (június 17.) délután 18 órakor lesz a Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola tanévzáró ünnepsége.
  4. Szombaton (június 22-én) délelőtt 10 órakor lesz Vácon a székesegyházban a papszentelés, melyen Dr. Beer Miklós püspök atya áldozópappá szenteli Bógár Zsolt diakónust. Imádkozzunk érte!
  5. Jövő vasárnap (június 23-án) lesz Krisztus Szent Testének és Vérének Főünnepe, az Úrnapja. Szokás szerint a templom körül tartjuk a körmenetet. Kérjük, hogy a szokásos csoportok, akik az oltárokat készítik, jöjjenek be a sekrestyébe, hogy megbeszéljük, hová helyezhetjük el az oltárokat az átalakított téren!