Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő              15.00 Szent László fiúkör

19.00 Fiatal házas

Szerda            18.30 Felnőtt katekézis

Péntek             14.45 Szent Teréz lány-kör (5-7. osztály)

18.00 Gimnazista és egyetemista ifjúsági csoport

1. A mai napon van Szentháromság vasárnapja, a fél10es szentmisében szolgáltatjuk ki a betegek kenetét. Imádkozunk a mai napon különösen is idős és beteg testvérekért!
  2. Június 3-án, Krisztus Szent Testének és Vérének vasárnapja, vagyis Úrnapja. A fél10-es szentmisében lesz az ünnepélyes körmenet. Kérjük azokat, akik a kinti oltárokat szokták készíteni, hogy ne feledkezzenek meg ezen szolgálatukról (jöjjenek be a sekrestyébe megbeszélni).
  3. A héten elsőpéntek lesz, reggel 7 és este 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon meglátogatjuk betegeinket!
  4. Az egyházközségi napunk június 10-én, vasárnap lesz a Putrisarki erdőben. Kérjük, hogy jelentkezzünk a sekrestyében, mert látni szeretnénk, hány személyre kell főzni. Mindenki hozzon magával a gulyáshoz tányért, evőeszközt és poharat. Örömmel fogadjuk sós vagy édes sütemények felajánlását. A fél10es szentmisét követően mennénk ki közösen a helyszínre.