Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő              13.30 Szent László fiúkör (lelkinap, ebéd után)

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Hirdetések

  1. Megkezdődik az utolsó hetünk az adventi időszakban, készületben. Hétfőtől péntekig lesznek még roráte szentmisék. Jöjjünk el minél többen ezekre az alkalmakra!
  2. Karácsony közeledtével különösképpen is nézzünk szét azon beteg és idős testvéreink között, akik nem tudnak templomba járni, hogy szentségekkel tudjanak készülni ők is Karácsony ünnepére. Szóljunk még ma a sekrestyében (név, cím és telefonszám megadásával), mert a héten szerdán fogjuk őket meglátogatni.
  3. Jövő vasárnap advent 4. vasárnapja lesz, de este már nem lesz szentmise, hiszen szenteste lesz. Ezen a napon 30-tól Jézus születésének történetét (pásztorjáték) fogják előadni a Szent Kereszt Iskola gyermekei. Szeretettel várunk mindenkit!
  4. A karácsonyi szentmisék rendjét a mostani Tanítvány belső oldalán találjuk!

Hozzászólások lezárva.