Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő              15.15 Szent László fiúkör (5-8. osztály)

19.00 Fiatal házasok

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Péntek             14.45 Felsős ifjúsági csoport (szentségekre is készülő)

18.00 Gimnazista csoport

Egyetemista csoport

Szombat          9.30 Ministráns-foglalkozás

Hirdetések

  1. A mai napon Krisztus Király főünnepe, az évközi idő utolsó vasárnapja van. Jövő hét vasárnappal megkezdődik az adventi idő, vagyis az új egyházi évünk. Készítsünk előre tervet, hogyan szeretnénk befogadni a Karácsonykor közénk születő Krisztust!
  2. Adventi időszakban, vagyis december 4-étől minden hétköznap (hétfőtől-péntekig) reggel fél7-kor lesznek a roráte szentmisék itt a templomban, utána a közösségi házba szeretettel várunk mindenkit egy kis szeretetvendégségre, agapéra.
  3. A héten kedden 19 órakor lesz a képviselő testületi gyűlés a plébánián.
  4. Kérjük azon testvéreink jelentkezését, akik a templom majdani fűtésének előkészítését és megvalósulását levezényelnék.
  5. A héten elsőpéntek lesz, vagyis reggel 7 és 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon meglátogatjuk betegeinket.

Hozzászólások lezárva.