1. Ezen a héten szerdán, november elsején, Mindenszentek parancsolt ünnepe! November 2-án, csütörtökön pedig halottak napja lesz.

A szentmisék rendje Mindenszentek:

Széchényi úti kápolna 8.30 (előesti kedden 17 órától)

Templom 9.30 és 18.00

Nyársapát és Csemő 11.00

A szentmisék rendje Halottak napján:

Templom 7.30 és 18.00

1. Az új síremlékek megáldása a Csengettyűs és az Újváros temetőkben 14 órakor, a Kálváriában pedig 14.30 órakor kezdődnek november elsején.
  2. Örömmel jelentjük, hogy a megrongált Kálvária temető kerítését az ünnepek előtt helyreállítottuk.
  3. Kérjük, hogy akik még nem fizették be az egyházi hozzájárulásukat az idei évre, azok tegyék meg a hátralévő két hónapban a plébánia irodájában.
  4. Október 30-án, hétfőn lesz az esperesi kerület gyűlése a mi plébániánkon. Imádkozzunk a papjainkért, hogy építő és előremutató tanácskozás, beszélgetés valósulhasson meg.
  5. A héten elsőpéntek lesz, vagyis reggel 7 és 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon meglátogatjuk betegeinket.