Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.00 Szent László fiú-kör (5-7. osztály)

19.00 Fiatal házasok

Kedd              14.30 7-8 osztályosok ifjúsági közösség

18.00 Haladó katekumen

1. A ma esti szentmise előtt 17 órától gyónási alkalmat biztosítunk a testvérek számára, hiszen a Szent Három Napon erre már nincs lehetőség (egyéni gyónásra Nagyszerdáig lehet az atyáknál jelentkezni).
  2. Húsvét közeledtével különösképpen is nézzünk szét azon beteg és idős testvéreink között, akik nem tudnak templomba járni, s szeretnék, ha meglátogatnák őket az ünnepekig egy atya. Jelezzük ezt a sekrestyében vagy az irodában jövő vasárnapig.
  3. A Szent Három Napon a szertartások ideje a hirdetőtáblán kifüggesztve és a mostani Tanítvány belső oldalán megtalálható. Buzdítunk mindenkit, hogy mindegyik napon vegyünk részt a liturgiákon!
  4. Nagypénteken szigorú böjt van, vagyis hústilalom, és a felnőttek csak háromszor ehetnek, s egyszer lakhatnak jól ezen a napon.
  5. Nagypénteken és Nagyszombaton reggel 7 órakor lamentációt (énekes zsolozsmát) fogunk imádkozni a templomban.
  6. Szent sír őrzésre a sekrestyében iratkozzunk föl!
  7. Azon ministránsok számára, akik a nagyheti szertartásokon szolgálni szeretnének, azoknak pénteken és szombaton is reggel 9 órakor lesznek próbák a templomban. Jöjjünk minél többen!

Szóljon hozzá!