Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             14.30! Szent László fiú-kör (5-7. osztály)

17.00 Bibliaóra

Kedd              14.30 7-8 osztályosok ifjúsági közösség

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Péntek             14.00 Szent Teréz lánykör

18.00 Gimnazista, egyetemista ifjúsági csoport

1. A mai nap Feketevasárnap (templomaink keresztjeit fekete lepellel fedjük be), hiszen közeledik Jézus végső szenvedéseinek az ideje. Ezen a vasárnapon van az országos gyűjtés a szentföldi keresztény megsegítésére.
  2. A héten elsőpéntek lesz, vagyis reggel 7 és 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Meglátogatjuk betegeinket.
  3. Jövő héten Virágvasárnap, Urunk jeruzsálemi bevonulásának ünnepe lesz. Ezzel megkezdődik Egyházunkban a Nagyhét. Hozzunk magunkkal barkákat a szentelésre. Esti szentmise előtt 17 órától gyónási alkalmat biztosítunk, a Szent Három Napon erre már nincs lehetőség (egyéni gyónásra Nagyszerdáig lehet az atyáknál jelentkezni).
  4. Mivel az Országgyűlés határozata alapján Nagypéntek munkaszüneti nap lett, kérjük a testvéreket, úgy tervezzük meg előre a Nagyhetünket, hogy a szokásainktól eltérően vegyünk részt a Szent Három Nap minden napján. Így tudjuk csak lelküket felkészíteni Jézus húsvéti ünnepére.

Szóljon hozzá!