1./Június 2-től a szombat esti szentmisék 7 órakor kezdődnek a plébániatemplomban. Csak a szombat esti szentmisék időpontja változik az esküvők miatt.

2./ Június 8-án, pénteken este 6 órakor lesz a katekumen csoport következő összejövetele  a Közösségi Házban.

3./ Június 10-én, vasárnap 17. 00-kor Edit van der Burg fuvola CD-bemutató koncertje lesz Református Nagytemplomban

4./ Június 17-én, vasárnap 9.30-kor lesz a tanév végi hálaadó szentmise,                     a TE DEUM és a Velkey Pál-díj ünnepélyes átadása.

5./ Június 23-án, szombaton a Váci Székesegyházban Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök úr szerpappá szenteli Kantár Norbert akolitust és áldozópappá Fekete Roland szerpapot. Mivel mind a két fiunk szentelésében érintettek vagyunk, ezért erre az alkalomra közösen, busszal megyünk Vácra. Jelentkezni a sekrestyékben lehet! A szentelés után a ceglédiek a váci Ferences templom udvarán találkoznak, ott lesz lehetőség, hogy a magunkkal hozott ételeket elfogyasszuk. Italokról (ami az ünnephez méltó és a hely szelleméhez kívánatos) az atyák gondoskodnak. Fekete Roland ceglédi újmiséje szeptember 16-án, vasárnap 10 órakor lesz a Szent Kereszt plébániatemplomban.

Szóljon hozzá!