1. A leendő elsőáldozók következő gyónási alkalma május 31-én, csütörtököd du. 4-től lesz a plébániatemplomban.
  2. Június 17-én, vasárnap 9.30-kor lesz a tanév végi hálaadó szentmise, a           TE DEUM és a Velkey Pál díj ünnepélyes átadása.
  3. Június 23-án, szombaton a Váci Székesegyházban Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök úr szerpappá szenteli Kantár Norbert akolitust és áldozópappá Fekete Roland szerpapot. Mivel mind a két fiunk szentelésében érintettek vagyunk, erre az alkalomra közösen, busszal megyünk Vácra. Jelentkezni a sekrestyékben lehet! A szentelés után a ceglédiek a váci Ferences templom udvarán találkoznak, ott lesz lehetőség, hogy a csomagolt ételeket elfogyasszuk. Italokról (ami az ünnephez méltó és a hely szelleméhez kívánatos) az atyák gondoskodnak.

Fekete Roland ceglédi újmiséje szeptember 16-án, vasárnap 10     órakor lesz a plébániatemplomban.

4.  Június 2-től a szombat esti szentmisék 7 órakor kezdődnek a plébániatemplomban.

Csak a szombat esti szentmise időpontja változik az esküvők miatt.

Szóljon hozzá!