Közösségi alkalmaink a héten

Péntek:            15:00 Szent Teréz lánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Szombat:         9:30 Ministráns foglalkozás

1. Most vasárnap a fél 10-es mise keretében lesz egyházközségünkben az elsőáldozás. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülőkért, hogy Isten kegyelme készítse elő őket az Oltáriszentség buzgó vételére. Vegyünk részt minél nagyobb számban ezen a szentmisén.
  2. Mostantól kezdve a miseigazolványokat a fél 10-es mise végén Sági Anikó néninél, Juhász Zoltán és Turai Dénes bácsiknál lehet lepecsételtetni. Kérjük a diákokat, hogy várják meg, amíg az atyák és a ministránsok kivonulnak a szentélyből, és csak azután induljanak pecsételtetni a miseigazolványukat. A kosarat már ne keressék!
  3. Október 18-án lesz Szent Lukács evangélista ünnepe.
  4. Szombaton egyházmegyei Caritas összejövetel lesz. Kérjük a testvéreket, hogy akik egy tál süteményt tudnak sütni, hozzák a közösségi házba szombat reggel.
  5. Jövő vasárnap missziós vasárnap lesz.
  6. Az elsőáldozás képei megtekinthetőek a honlap Galériájában!