Hirdetések:

  1. Ma van az Isten Irgalmasság vasárnapja. Ezen a napon teljes búcsú nyerhető a szokásos feltételek mellett, azaz, ha szentgyónáshoz és –áldozáshoz járulunk, és imádkozunk a Szentatya szándékaira.
  2. Kedden este 7-re a házasközösség tagjait várjuk a plébániára. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézist, utána háromnegyed 8-kor jegyeskurzust tartunk a plébánián.
  3. Liturgikus ünnepek a héten: hétfőn Urunk születésének hírüladását (Gyümölcsoltó Boldogasszony) ünnepeljük, ami a nagyhét miatt átkerült erre a napra. Csütörtökön Szent Szaniszló vértanú püspökre emlékezünk.
  4. Aktuálissá vált adóbevallásunk elkészítése. Hívő emberként ajánljuk személyi jövedelemadónk egyik 1%-át a Magyar Katolikus Egyház javára, és erre a lehetőségre hívjuk fel ismerőseink figyelmét is! Adónk másik 1%-át ajánljuk katolikus intézmények javára (pl. Mária Rádió, Katolikus Karitász, Szent Kereszt Iskola).
  5. „Mennyország és Pokol Afrikában” címmel  tart előadást  április 20-án (szombat) 14:30-kor dr. Fodor Réka a legújabb, 2024-es afrikai orvosmissziós útjáról  a katolikus iskola ebédlőjében. Az előadással folytatni kívánjuk  Dr. Csókay András idegsebész előző évi tanúságtételét, amelyben most missziós társa és egyben jó barátja Réka tart rendkívüli történetekkel tarkított prezentációt. A belépés díjtalan, minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk.Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

    Miserend: Templom: hétfő-péntek: 7:00, szombat: 18:00, vasárnap: 7:30, 9:30, 18:00; elsőpéntek: 7:00,18:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd és szombat: 17:00, vasárnap: 8:30. Csemő és Nyársapát: vasárnap: 11:00.

Hozzászólások lezárva.