Hirdetések:

  1. Ma van a Tömegtájékoztatás világnapja. Imádkozzunk mindazokért, akik a tömegtájékoztatásban dolgoznak!
  2. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézist, utána este háromnegyed 8-tól jegyeskurzust tartunk a plébánián.
  3. Május a Szűzanya hónapja. Isten anyjával ápolt személyes kapcsolatunk elmélyítése végett imádkozzuk el naponta a rózsafüzért és a Loretói litániát. A májusi szombatokon este háromnegyed 6-tól közösen végezzük a Loretói litániát a Templomban.
  4. Jövő vasárnap lesz a Csemői búcsú és majális, amire szeretettel várjuk a celgédieket is! Az ebéd miatt fontos lenne tudni a résztvevők létszámát, ezért kérünk minden érdeklődőt, hogy részvételi szándékát még ma jelezze a sekrestyében. A gulyásleveshez legyen mindenkinél tányér és evőeszköz. Aki teheti – hozzon magával egy tál süteményt is.
  5. Kérjük az érintett fiatalokat, hogy misenaplójukat a szentmise végén, a kivonulási ének befejeztével pecsételtessék le. Kérjük továbbá, hogy a fél 10-es misén a pecsételéshez menjenek a hátra, hogy a szentmise után az esedékes keresztelő(ke)t akadálytalanul el lehessen kezdeni.

Hozzászólások lezárva.