Hirdetések:

  1. Ma van Urunk megkeresztelkedésének ünnepe. A mai nappal véget ér a karácsonyi idő, és megkezdődik az évközi idő.
  2. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézis lesz.
  3. Jövő vasárnap, január 16-án kezdődik az ökumenikus imahét. A Krisztus-hívők egységéért szervezett hét anyagát és istentiszteleti rendjét a Közel-Keleti Egyházak Tanácsa állította össze. Ebben a napkeleti bölcsek történetének egy-egy mozzanata jelenik meg az igehallgatók előtt. Az imahét mottója: „Láttuk az ő csillagát napkeleten, és eljöttünk, hogy imádjuk őt.” (Mt 2,2) A részletes programról a hirdetőtáblán lehet olvasni.
  4. Azok számára, akik az idei évben szeretnének szentségi házasságot kötni, a jegyeskurzus február 3-án, szerdán este háromnegyed 8-kor kezdődik a plébánián. Figyelmeztessük erre ismerőseinket!
  5. Akik házszentelést kérnek, jelezzék azt a sekrestyében vagy a plébániai hivatalban!
  6. Ferenc pápa meghirdetett egy 2021-től 2023-ig tartó szinodális folyamatot, amelynek célja a párbeszéd és a meghallgatás elmélyítése az Egyházban. Aki szeretné megosztani gondolatait az Egyház megújulásával kapcsolatban –egy konkrét jó gyakorlatot és egy konkrét problémát is említve –, írja meg, és adja le a sekrestyében vagy a plébániai hivatalban.

Hozzászólások lezárva.