Hirdetések:

  1. Hétfőtől csütörtökig reggel háromnegyed 7-kor roráte misét mondunk a Templomban, pénteken viszont nem lesz hajnali mise, csak az éjféli!
  2. Aki még nem végezte el a karácsonyi szentgyónását, mielőbb pótolja ezt. Gyónási lehetőséget biztosítunk hétfőn és kedden a roráte misék alatt, illetve a hétfőtől csütörtökig a roráte misék után. A karácsonyi időben nem lesz gyóntatás a szentmisék idején.
  3. Amennyiben ismerünk a környezetünkben olyan idős és beteg testvéreket, akik nem tudnak eljutni a templomba, de szeretnék magukhoz venni a szentségeket az ünnepek közeledtével, jelezzük azt a sekrestyében vagy a plébániai hivatalban (név, cím és telefonszám megadásával). Legyünk ezáltal is Krisztus apostolai! Az atyák kedden, december 21-én napközben végzik a karácsony előtti beteglátogatást.
  4. Pénteken, december 24-én délután 3-kor lesz a pásztorjáték a Templomban, amire mindenkit szeretettel várunk!
  5. Szombat, december 25-e karácsony, Urunk születésének napja, parancsolt ünnep.
  6. Jövő vasárnap Szent Család vasárnapja lesz. A fél 10-es mise után kerül sor a családok megáldására.
  7. Plébániai hivatal ünnepi nyitvatartása: december 24-én és 31-én zárva, december 27-30. között nyitva. Január 3-ától megszokott nyitvatartási rendben működik a hivatal.
  8. Az ünnepi miserend a Tanítvány belső lapján olvasható!

Hozzászólások lezárva.