1. Kedden Szent Bertalan apostolt ünnepeljük, pénteken Szent Mónikára, szombaton Szent Ágoston püspökre emlékezünk.
  2. Szombaton este 7-kor orgona- és énekhangverseny lesz a Templomban, amin fellép Nagy István orgonaművész és Ecsedi Péter énekművész.
  3. A NEK Titkársága a szeptemberi Eucharisztikus Kongresszus programjaira, így a Ferenc pápa által celebrált zárómisére is jövő vasárnapig várja a jelentkezést. A kitolódott határidő értelmében továbbra is lehet jelentkezni a pápai misére szervezett különbuszos utazásra.
  4. A Katolikus Karitász gyűjtést hirdet „Legyen öröm az iskolakezdés” címmel, amihez a Ceglédi Katolikus Karitász is csatlakozik. Ez az akció a helyi rászoruló családokat támogatja. Jó állapotú iskolatáskával, tolltartóval, ceruzákkal, füzetekkel lehet segíteni a gyűjtést, és minden olyan dologgal, ami az iskolakezdéshez szükséges. A felajánlásokat a Szent Anna oltárnál lehet elhelyezni szeptember 15-éig. Aki pénzadománnyal szeretné segíteni a Karitász tevékenységét, azok a Karitász perselybe helyezhetik el adományukat.

 

—————————————————————————————

Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

 

—————————————————————————————

Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

Hozzászólások lezárva.