Hirdetések

  1. Ma van Szent Család vasárnapja. A fél 10-es mise után kerül sor a családok megáldására.
  2. Hétfőn, december 28-án Aprószenteket ünnepeljük.
  3. Csütörtökön, december 31-én a szentmisében tartjuk az év végi hálaadást. Teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki ezen a napon templomban vagy kápolnában áhítattal részt vesz a Te Deum ünnepélyes eléneklésében vagy elmondásában hálaadásul az esztendőben kapott jótéteményekért.
  4. Péntek, január 1-je Szűz Mária, Isten Anyja főünnepe, parancsolt ünnep. Ez a nap a Béke világnapja is. Teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki ezen a napon templomban vagy kápolnában áhítattal részt vesz a Veni Creator himnusz ünnepélyes eléneklésében vagy elmondásában, Isten segítségét kérve az esztendőre.
  5. Szombat, január 2-a Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely püspökök emléknapja, egyben elsőszombat. Az esti mise előtt fél 6-tól közösen mondjuk a rózsafüzért a Rózsafüzér Társulat vezetésével.
  6. A plébániai iroda a héten hétfőtől szerdáig délelőtt 9-től délután 1 óráig tart nyitva, csütörtökön és pénteken (december 31-én és január 1-jén) zárva lesz.
  7. Az ünnepi miserend a Tanítvány belső lapján olvasható!

Hozzászólások lezárva.