Hirdetések

  1. Szerdán Szent Simon és Júdás Tádé apostolokat ünnepeljük, szombaton Boldog Romzsa Tódor vértanúra emlékezünk. Jövő vasárnap mindenszentek főünnepe lesz.
  2. Október 29-én, csütörtökön délután 3 órától „keresztény üzenetű tökfaragó versenyt” rendezünk a plébánián 10-18 éves fiatalok részére. Jelentkezni Banai Gellértnél lehet. Erről bővebben a templomi faliújságon kitett plakáton lehet olvasni.
  3. 3. Október a rózsafüzér hónapja, ezért a szombat esti szentmisék előtt fél 6-tól közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Köszöntsük, és kérjük együtt a Szűzanya közbenjárását nemzetünkért és egyházközségünkért. Mindenkit buzdítunk arra is, hogy imádkozzon minden nap legalább egy tized rózsafüzért.
  4. Akik új síremlék megáldását kérik, jelentkezzenek a sekrestyében vagy a plébániai irodában. A sírszentelésekre november 1-jén, vasárnap délután 2 órakor kerül sor.

Hozzászólások lezárva.