Hirdetések

  1. A Magyarok Nagyasszonya kápolna ma ünnepli búcsúját.
  2. Liturgikus ünnepek a héten: csütörtökön Avilai Szent Terézre, pénteken Alacoque Szent Margitra, szombaton Antiochiai Szent Ignácra emlékezünk.
  3. Jövő vasárnap a missziók vasárnapja. Ezen a napon a gyűjtést a missziók javára tartjuk.
  4. Mivel az elmúlt hónapokban a járványhelyzet miatt ellehetetlenült a jelöltek szentségi felkészítése, ezért az őszre tervezett elsőáldozást jövőre halasztjuk. Az elsőáldozásra készülők felkészítése októbertől újra indul: hétfőn 6. órában a 3. osztályosok, csütörtökön 13:15-től a 2. osztályosok, pénteken pedig 6. órában a 4. osztályosok találkoznak a Szent Kereszt Iskolában. Vasárnap a fél 10-es mise után azok számára tartunk felkészítést a plébánián, akik nem a Szent Kereszt Iskola tanulói.
  5. Október a rózsafüzér hónapja egyházunkban. Kérjük a Szűzanya közbenjárását ebben a hónapban is azáltal, hogy naponta elimádkozunk egy tized rózsafüzért! Egyben közös rózsafüzér imádságra hívunk mindenkit a templomba október hónapban: a Rózsafüzér Társulat vezetésével imádkozunk minden szombaton az esti 6-os mise előtt, fél 6-tól.

Hozzászólások lezárva.