Hirdetések

  1. Hétfőn Szent Márk, István és Menyhért kassai vértanúkra emlékezünk, kedden Szűz Mária születését (Kisboldogasszony) ünnepeljük.
  2. Kezdő katekumenek számára csoport indul minden második csütörtökön este fél 8-tól. Szóljunk ismerőseinknek, akik még nincsenek megkeresztelve, vagy nem voltak elsőáldozók, és hívjuk el őket ezekre az alkalmakra.
  3. Szeptember 12-én, szombaton este 7-kor Farkas Judit és Olgyay Gergő ének-gitár koncertje lesz templomunkban.
  4. A Katolikus Karitász gyűjtést hirdet: „Legyen öröm a tanévkezdés” címmel. Jó állapotú iskolatáskákat, iskolai felszereléseket és minden olyan dolgot, amire egy iskolásnak szüksége van, a Szent Anna oltárnál gyűjtünk szeptember 15-éig. Akik pénzadománnyal szeretnék segíteni a Karitász tevékenységét, azok a Karitász perselybe helyezhetik el adományukat.
  5. Szeptember 20-án, vasárnap lesz templomunk búcsúja.
  6. Nyomatékosan kérünk mindenkit, hogy a szentmiséken a megfelelő óvintézkedéseket tartsák be (védőtávolság, maszk viselése, higiéniás előírások).

Hozzászólások lezárva.