Hirdetések

  1. Püspök atya úgy rendelkezett, hogy a szentmiséken a maszk használata és a védőtávolság megtartása már nem kötelező, viszont továbbra is csak kézbe lehet áldozni. A gyóntatófülkék továbbra se használhatók, ezért aki gyónni szeretne, személyesen egyeztessen időpontot az atyákkal.
  2. Június 29-én, hétfőn, Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepén reggel fél 8-kor és délelőtt fél 10-kor lesz szentmise a templomban. Július 2-a, csütörtök Szűz Mária látogatása Erzsébetnél (Sarlós Boldogasszony).
  3. Július 3-a, Szent Tamás apostol ünnepe, egyben első péntek, reggel 7-kor és este 6-kor szentmisével a templomban. Lesz beteglátogatás, ám Péter atya, mivel a héten nem lesz itthon, személyesen jelzi majd az érintetteknek, mikor tudja meglátogatni őket.
  4. Ma jelent meg a Tanítvány utolsó nyári száma. Legközelebb szeptemberben adunk ki plébániai értesítőt.

Hozzászólások lezárva.