Hirdetések

  1. Nyomatékosan kérünk mindenkit, hogy a szentmiséken a megfelelő óvintézkedéseket tartsák be (védőtávolság, maszk viselése, higiéniás előírások). A vasárnap fél 10-es misére járókat pedig arra kérjük, hogy a mise „tehermentesítése végett”, a járványveszély ideje alatt lehetőség szerint a többi vasárnapi mise egyikét látogassák.
  2. Mivel a szentmiséken egyelőre nincs gyóntatás, mindazok, akik gyónni szeretnének, egyeztessenek időpontot az atyákkal telefonon, e-mailen vagy a szentmiséket követően.
  3. Június 15-én, hétfőn Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnőre emlékezünk. Június 19-én, pénteken Jézus Szentséges Szívének főünnepe, 20-án, szombaton a Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szívének emléknapja lesz.
  4. Június 17-én, szerdán 19:45-kor jegyeskurzus.
  5. Június 20-án, szombaton tartja a Szent Kereszt Katolikus Iskola a nyolcadik osztályos tanulóinak ballagását. Ugyanezen a napon délelőtt 10 órakor papszentelés lesz a Váci Székesegyházban.
  6. Jövő vasárnap a fél 10-es misén lesz hittanosaink Te Deuma.

Hozzászólások lezárva.