Hirdetések

  1. Hétköznapokon reggel 7-kor lesz szentmise a plébániatemplomban. A Magyarok Nagyasszonya Kápolnában újra lesz szentmise keddenként délután 5-kor.
  2. A vasárnapi szentmisék meg lesznek tartva a megszokott miserend szerint (szombat előesti és vasárnapi misék a Magyarok Nagyasszonya Kápolnában és a plébániatemplomban, vasárnapi misék Csemőben és Nyársapáton). A miséken a járványügyi előírásokat tartsuk be (távolságtartás, maszk viselése, stb.). Kérjük azokat, akik a fél 10-es misére szoktak járni, hogy a mise „tehermentesítése végett”, a járványveszély ideje alatt lehetőség szerint a többi vasárnapi mise egyikét látogassák.
  3. A húsvéti szentgyónás elvégzésére lesz lehetőség a hét folyamán a plébánián, előzetes bejelentkezést követően (szentmiséken egyelőre nem lesz gyóntatás).
  4. Május 26-án, kedden Néri Szent Fülöp emléknapja lesz.
  5. Jövő vasárnap Pünkösd főünnepét tartja az Egyház.

Hozzászólások lezárva.