Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő:             17:30 Csemő felnőtt katekézis, 19:00 Fiatal házasok

Kedd:             15:00 Szent László fiúkör

18:00 Haladó katekumenek, 19:00 Igekör

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis, 19:45 Jegyeskurzus

Csütörtök:       19:30 Kezdő katekumenek

Péntek:            15:00 Szent Teréz leánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Hirdetések

  1. Március 13-án, pénteken este 6 órakor keresztutat járunk a templomban.
  2. Kérjük azokat a csoportokat, akik keresztutat vezetnének nagyböjt péntekeinek egyikén, hogy jelentkezzenek a sekrestyében. Még egy péntekre nincs felelős csoport!
  3. Jövő szombaton, március 14-én nagyböjti lelki napot tartunk az iskola ebédlőjében. A lelki nap fél 10-kor kezdődik, és szentmisével zárul. Kérjük, hogy aki szeretne azon részt venni, iratkozzon fel a sekrestyében kihelyezett jelentkezési lapra. Ugyanezen a napon kerül megrendezésre Nagykőrösön a következő Tiszás ifjúsági találkozó, amire a sekrestyében lehet jelentkezni.
  4. Ugyancsak szombaton az esti mise előtt gyóntatás lesz fél 6-tól.
  5. Március 20-án, pénteken este 9 órakor szentségimádást tartunk a templomban az Eucharisztikus Kongresszus készületének jegyében.
  6. Húsvétra is szeretnénk a rászoruló családoknak tartós élelmiszereket gyűjteni, hogy ezzel is szebbé tehessük számukra Jézus feltámadásának ünnepét. Március 15-től, nagyböjt 3. vasárnapjától, március 29-éig a Szent Anna oltárnál a szokott módon helyezhetik el élelmiszer, illetve pénzbeli adományaikat.

Hozzászólások lezárva.