Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő:             15:30 Nyugdíjas klub, 17:00 Biblia óra

Kedd:             15:00 Szent László fiúkör

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis elmarad

Péntek:            14:30 Szent Teréz lánykör

18:00 A gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport részt vesz az                    ökumenikus összejövetelen a Református Nagytemplomban

Hirdetések

  1. Január 19-én indul az ökumenikus imahét. A közös alkalmak január 20-án, hétfőn a Felszegi Református Templomban kezdődnek. A részletes program kinyomtatva megtalálható a Tanítvány heti értesítő mellett. Január 22-én, szerdán este 6-kor mi vagyunk a házigazdák. Aki tud hozni egy tál süteményt, azok háromnegyed 6-ra adják be az ebédlőbe.
  2. Január 20-a hétfő Boldog Özséb áldozópap, január 22-e, szerda Boldog Batthyány-Strattmann László családapa emléknapja. Január 25-e, szombat Szent Pál apostol megtérésének ünnepe.
  3. Január 29-én, szerdán délután 5 órától szülői megbeszélést tartunk az ősszel elsőáldozásra készülő gyermekek szülei számára. Ez egy fontos megbeszélés, amire kérjük az érintetteket, hogy jöjjenek el!
  4. Február 1-jén kerül megrendezésre a 25. Keresztény Bál, a Művelődési Központ kamaratermében. Jegyek elővételben vásárolhatók Turai Évánál (30-916 8176) és Huszárné Baranyi Andreánál (30-444 8481).
  5. Már előre hirdetjük, hogy azok számára, akik az idei évben szeretnének szentségi házasságot kötni, a jegyeskurzus február 5-én, szerdán este háromnegyed 8-kor kezdődik. Figyelmeztessük erre ismerőseinket!

Hozzászólások lezárva.