Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő:             15:30 Nyugdíjas klub

17:00 Biblia óra

Kedd:             15:00 Szent László fiúkör

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis

Péntek:            15:00 Szent Teréz lánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Szombat:         9:30 Ministráns foglalkozás

Hirdetések

  1. Január 6-a, hétfő Urunk megjelenése, Vízkereszt ünnepe, ami parancsolt ünnep. A Templomban reggel 8-kor és este 6-kor lesz szentmise, a Magyarok Nagyasszonya Kápolnában fél 9-kor, Csemőben pedig délután fél 5-kor.
  2. Jövő vasárnap Urunk megkeresztelkedésének ünnepe. Ezzel az ünneppel véget ér a karácsonyi idő, és megkezdődik az évközi.
  3. Már előre hirdetjük, hogy azok számára, akik az idei évben szeretnének szentségi házasságot kötni, a jegyeskurzus február 5-én, szerdán este háromnegyed 8-kor kezdődik. Figyelmeztessük erre ismerőseinket!

Hozzászólások lezárva.