Közösségi alkalmaink a héten

Péntek:            15:00 Szent Teréz lánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Szombat:         9:30 Ministráns foglalkozás

1. Ma országos gyűjtést tartunk a karitász javára. Kérjük a hívek nagylelkű támogatását.
  2. Jövő vasárnap lesz advent első vasárnapja, ezzel elkezdődik az új egyházi év. Erre készülendő egy lelki napot tartunk november 30-án, szombaton, amire még lehet jelentkezni a sekrestyében. A lelki nap délelőtt fél 10-kor kezdődik az iskola ebédlőjében.
  3. November 30-án lesz a téli tiszás találkozó, amire Máté Biankánál lehet jelentkezni.
  4. Advent első vasárnapján kezdjük a tartós élelmiszer gyűjtését a rászoruló családoknak karácsonyra. Az adományokat december 22-ig helyezhetik el a Szent Anna oltárnál.
  5. Az adventi időben minden hétköznap reggel fél 7-kor roráte misét tartunk a templomban, utána pedig szeretetvendégséget, agapét a közösségi házban. Mindenkit szeretettel várunk!