Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő:            17:30 Csemő felnőtt katekumenek

19:00 Fiatal házasok

Kedd:             15:00 Szent László fiúkör

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis

 

Hirdetések

  1. Mostantól kezdve a miseigazolványokat a fél 10-es mise végén Sági Anikó néninél, Juhász Zoltán és Turai Dénes bácsiknál lehet lepecsételtetni. Kérjük a diákokat, hogy várják meg, amíg az atyák és a ministránsok kivonulnak a szentélyből, és csak azután induljanak pecsételtetni a miseigazolványukat. A kosarat már ne keressék!
  2. November 1-je Mindenszentek ünnepe. Ez a nap parancsolt ünnep, a plébániatemplomban délelőtt fél 10-kor és este 6 órakor, a Magyarok Nagyasszonya Kápolnában délelőtt fél 9-kor lesz szentmise. November 1-je elsőpéntek is egyben, ezen a napon meglátogatjuk a betegeket.
  3. Kérjük azokat, akik új síremlékük megáldását kérik, jelentkezzenek a sekrestyében, vagy a plébánia irodájában. November 2-án, szombaton, Halottak napján délután 2 órakor a temetőkben igeliturgia keretében fogjuk ezeket megáldani.

4. Kérjük, hogy akik még nem fizették be az egyházi hozzájárulásukat az idei évre, azok tegyék meg a hátralévő két hónapban a plébánia irodájában.

Hozzászólások lezárva.