Közösségi alkalmaink a héten

Csütörtök:       19:30 Kezdő katekumenek

Péntek:            15:00 Szent Teréz lánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

1. A mai vasárnap missziós vasárnap van. A perselyadományokat a missziók javára fogjuk továbbítani.
  2. Mostantól kezdve a miseigazolványokat a fél 10-es mise végén Sági Anikó néninél, Juhász Zoltán és Turai Dénes bácsiknál lehet lepecsételtetni. Kérjük a diákokat, hogy várják meg, amíg az atyák és a ministránsok kivonulnak a szentélyből, és csak azután induljanak pecsételtetni a miseigazolványukat. A kosarat már ne keressék!
  3. Október 22-én Szent II. János Pál pápa, október 23-án Kapisztrán Szent János emléknapja lesz.
  4. November 1-je Mindenszentek ünnepe. Ez a nap parancsolt ünnep, délelőtt fél 10-kor és este 6 órakor lesz szentmise.
  5. Kérjük azokat, akik új síremlékük megáldását kérik, jelentkezzenek a sekrestyében, vagy a plébánia irodájában. November 2-án, szombaton, Halottak napján délután 14 órakor a temetőkben igeliturgia keretében fogjuk ezeket megáldani.
  6. Kérjük, hogy akik még nem fizették be az egyházi hozzájárulásukat az idei évre, azok tegyék meg a hátralévő két hónapban a plébánia irodájában.