Közösségi alkalmaink a héten

Kedd:             19:00 Igekör

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis

19:45 jegyeskurzus

Csütörtök:       19:30 Kezdő katekumen csoport

Péntek:            15:30 Szent Teréz lánykör

18:00 gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Hirdetések

  1. Húsvét hétfőn a Szent Kereszt Plébániatemplomban 9:30-kor és 18:00-kor lesz szentmise. A Magyarok Nagyasszonya Kápolnában 8:30-kor, Csemőben 11:00-kor szintén lesz szentmise.
  2. Húsvétot nyolcaddal ünnepeljük, vagyis ebben a nyolc napban minden mise – még ha hétköznapra esik is – ünnepi mise. Biztatjuk a testvéreket, hogy aki teheti, jöjjön el a reggeli 7-es misékre, hogy együtt ünnepeljük feltámadt Urunkat!
  3. Április 28-a Húsvét 2. vasárnapja, egyben az Isteni Irgalmasság Vasárnapja. Ezen a napon teljes búcsú nyerhető a szokásos feltételek mellett.
  4.  Ahogyan azt már múlt héten hirdettük, örömmel tájékoztatjuk a testvérek, hogy Balla János testvérünket április 27-én szombaton 11:00 órakor Dr. Erdő Péter bíboros-prímás áldozópappá szenteli a budapesti piarista kápolnában.  Másnap, április 28-án vasárnap 9:30-kor Cegléden, a Szent Kereszt Plébániatemplomban mutatja be első szentmiséjét. Mind a szentelésre, mind a primíciára szeretettel hívjuk és várjuk a testvéreket!

Hozzászólások lezárva.