Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő:                         15:00 Szent László fiúkör

17:30 Csemői felnőtt katekézis

19:00 Fiatal házasok csoportja

Kedd:             18:00 Haladó katekumen csoport

19:00 Igekör

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis

19:45 jegyeskurzus

Csütörtök:       19:30 Kezdő katekumen csoport

Péntek:            15:30 Szent Teréz lánykör

18:00 gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Hirdetések

  1. A mai perselyadományokat a Szentföld javára küldjük.
  2. Kérjük a testvéreket, hogy az ismerőseik, rokonaik közt kérdezzék meg, kik azok, akik nem tudnak eljárni a templomba, de el szeretnének a húsvéti szentségekben részesülni. Jelezzék ezt a sekrestyében vagy a plébánián (név, cím, telefonszám)! A Nagyhét elején meglátogatjuk őket.
  3. Pénteken 18 órakor keresztúti ájtatosságot végzünk a templomban.
  4. Április 13-án (szombat) Tiszamenti Ifjúsági Találkozó lesz Cegléden. Kérjük a testvéreket és a hitoktatókat, hogy a felső tagozatos hittanosoknak hirdessék és szorgalmazzák a részvételt. Kérjük, hogy azok, akik egy tálca süteménnyel hozzá tudnak járulni a találkozóhoz, aznap reggel fél 9-től hozzák be a katolikus iskolába.
  5. Jövő vasárnap (ápr. 14.) Virágvasárnap, Urunk szenvedésének vasárnapja, a Nagyhét kezdete. A fél 10-es misén lesz a barkaszentelés és a virágvasárnapi körmenet. Kérjük a testvéreket, hogy hozzanak magukkal barkaágakat.

Hozzászólások lezárva.