Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő:                         15:00 Szent László fiúkör

Szerda:            19:45 jegyeskurzus

Péntek:            14.45 Szent Teréz lánykör

18.00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Szombat:         9:30 Ministráns foglalkozás

Hirdetések

  1. Ma (március 3.) könyörgő nap van a világ éhezőiért.
  2. Hétfőn van a Mária Rádió ceglédi stúdiójának 5-ik évfordulója, este 18 órakor hálaadó szentmisét mutat be Lépes Lóránt atya. Emiatt a hétfői bibliaóra elmarad.
  3. Szerdán (márc. 6.) kezdődik a Nagyböjt. Hamvazószerda szigorú böjti nap, vagyis 21 és 60 év köztiek napi háromszor étkezhetnek és egyszer lakhatnak jól. Természetesen a hústilalom nemcsak a szigorú böjti napokon, hanem nagyböjt összes péntekjén érvényben van.
  4. Hamvazószerdán reggel kivételesen 8-kor és este 6-kor lesz szentmise. A hamvazás szentelményét ezeken a miséken a homília után szolgáltatjuk ki. Vasárnap nem lesz hamvazás. Hamvazószerdán a felnőtt katekézis elmarad.
  5. Jövő vasárnap (márc. 10.) Nagyböjt első vasárnapja.

Hozzászólások lezárva.