Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő              15.00 Szent László fiúkör

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Péntek             Ifis Karácsony közösségi házban

Hirdetések

  1. Adventi időszakban minden hétköznap (hétfőtől-péntekig) reggel fél7-kor lesznek a roráte szentmisék itt a templomban, utána a közösségi házba szeretettel várunk mindenkit egy kis szeretetvendégségre, agapéra.
  2. Karácsony közeledtével különösképpen is nézzünk szét azon beteg és idős testvéreink között, akik nem tudnak templomba járni, s szeretnék, ha meglátogatnák őket az ünnepekig egy atya. Jelezzük ezt a sekrestyében vagy az irodában név és telefonszám megadásával.
  3. Ne halasszuk az utolsó pillanatra a karácsonyi szentgyónásunkat, mert Karácsony ünnepén már nem lesz gyóntatás. Ezért jövő vasárnap az esti szentmise előtt 17 órától gyónási lehetőséget biztosítunk itt a templomban.
  4. December 22-én, szombaton 16 órától a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium énekkara ad ünnepi hangversenyt nálunk a templomban.

 

Hozzászólások lezárva.