Hirdetések+

  1. A mai vasárnapon 17 órától gyónási lehetőség lesz a templomban, éljünk ezzel a lehetőséggel! Aki szeretne, annak lehetősége van időpontra is bejelentkezni az atyákhoz személyesen! Karácsony ünnepén már nem lesz alkalom erre!
  2. Bíztatunk mindenkit, hogy az adventi időszakban vegyünk részt minél többen a roráte szentmiséken (6.30tól kezdődően), ezzel is készülve a közelgő ünnepekre.
  3. Karácsony közeledtével különösképpen is nézzünk szét azon beteg és idős testvéreink között, akik nem tudnak templomba járni, s szeretnék, ha meglátogatnák őket az ünnepekig egy atya. Jelezzük ezt a sekrestyében vagy az irodában.
  4. Most pénteken 17 órakor szülői megbeszélés lesz a plébánián azon szülők számára, akiknek a gyermeke második éve készül az elsőáldozásra (elengedhetetlen része ez a felkészülésnek)!
  5. Gyermekek gyóntatása pénteken 14.30tól kezdődően lesz a templomban (segítsenek ebben a szülők, férjen bele az időbe)

Hozzászólások lezárva.