2017. június 18. – Úrnapja és Te deum

Hirdetés

  1. Jövő hét pénteken Jézus Szent Szívének fő-ünnepe lesz. Reggel 7 és 18 órakor lesznek szentmisék a templomban.
  2. A nyári ifjúsági táborról és az apa-fia kétnapos kirándulásról papírt, információkat, a sekrestyében lehet szerezni.
  3. Jövő hét szombaton lesz az egyházmegyei találkozó Csévharaszton, amelyre jelentkezni a sekrestyében lehet (busz).
  4. Ez a Tanítvány az utolsó a szeptemberi új tanévkezdés előtt. Használjuk ki a nyarunkat valóban úgy, hogy szellemileg, testileg és lelkileg is feltöltődjünk. A lelkünk számára minden üdülés, pihenés, meghívás egy mélyebb, személyesebb Isten-kapcsolatra, hiszen több időt tudunk tudatosan kiszakítani Őrá. Nála ugyanis nincsen „szünet”, állandóan vágyakozik utánunk, hogy önmagával ajándékozhasson meg, ezért próbáljuk magunkat igényesebbé tenni: részt venni hétköznapi szentmisén, lelkigyakorlaton, Biblia vagy más lelki olvasmányok olvasása révén, szükséget szenvedők megsegítésével, családi kapcsolataink rendbehozatalával, stb.

Szóljon hozzá!