2017. június 11. – Szentháromság vasárnapja

Hirdetés

  1. A mai napon Szentháromság vasárnapja van, a jövő héten pedig Krisztus Szent Testének és Vérének vasárnapja, vagyis Úrnapja. A fél10-es szentmisében lesz az ünnepélyes körmenet. Kérjük azokat, akik a kinti oltárokat szokták készíteni, hogy ne feledkezzenek meg ezen szolgálatukról. Ebben a szentmisében fogunk hálát adni az elmúlt tanév minden ajándékáért (Te Deum)!
  2. Előre jelezzük a kedves testvéreknek, hogy az egyházmegyei találkozó idén Csévharaszton, június 24-én lesz. Dr. Török Csaba professzor és Vízi Elemér jezsuita atyák fognak előadást tartani, az esti szentmisét pedig a Beer Miklós megyéspüspök atya fogja bemutatni.
  3. Hétfőn este 19 órától a fiatal házasok, kedden 18 órától pedig a haladó katekumen záróalkalma lesz a plébánián.
  4. A nyári ifjúsági táborról és az apa-fia kétnapos kirándulásról papírt, információkat, a sekrestyében lehet szerezni. Néhány szabad hely lévén a héten még elfogadunk jelentkezést mind a két táborba (Tamás atyánál).

Szóljon hozzá!